Розпорядження 1

Про скликання  15  сесії

Баламутівської сільської ради

УІІ скликання

Керуючись  п. 8, 20  частини 4  статті 42  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати  15  сесію  сільської ради  27.02.2019 року  року о  15.00  годині в приміщенні сільської ради .

На порядок денний сесії внести питання :

1. Про щорічний звіт  сільського голови « Про виконання заходів соціально-економічного та  культурного розвитку населених пунктів Баламутівської сільської ради за 2018 рік»

2. Про виконання сільського бюджету за 2018 рік.

3. Про затвердження ставки туристичного збору на 2019 рік.

4. Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, який враховується  при  визначенні вартості будівництва об’єктів на 2019 рік.

5. Про затвердження проектно-кошторисної документації на « Нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання по вул. Першотравнева, Б. Хмельницького с. Виноградівка Ярмолинецького району, Хмельницької області».

6. Земельні питання.

7. Різне.

2.  Повідомити депутатів про скликання  15 сесії сільської ради, на сесію запросити членів виконкому, завідувачів установ.

Сільський голова                                            В. Гопчак