В Баламутівській ОТГ відбулися зібрання громадян.

Дата: 07.02.2019 11:30

6 лютого 2019 року в селах Баламутівської ОТГ  відбулися зібрання громадян.На порядок денний винесено звіт сільського голови Гопчака В.П. "Про підсумки соціально-економічного та культурного  розвитку населених пунктів Баламутівської ОТГ за 2018 рік."

В зібраннях громадян прийняли участь голова Ярмолинецької районної державної адміністрації Шутяк А.В., начальник управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму І. Драгомерецька , заступник начальника управління соціального захисту населення  Л.Щербатюк , начальник відділу містобудування, архітектури , житлово-комунального господарства та будівництва В. Бобик .

Під час зібрання жителі громади озвучили питання, які їх найбільше турбують.Після спільного обговорення знайшли можливі шляхи їх  вирішення .Озвучили проекти , які плануються реалізувати в громаді у  2019 році власними зусилями та за підтримки районного керівництва .