Афганістан - пекучий біль і вічна пам'ять.......

Дата: 18.02.2019 11:31

15 лютого - день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30 років від дня виведення військ з Республіки Афганістан.  До цієї дати напередодні в приміщенні Баламутівського НВК був організований вечір пам'яті "Афганістан - пекучий біль і вічна пам'ять",  і зустріч з учасником бойових дій в Афганістані Федоруком Віктором Євгеновичем. Згадували масштаби складних і неоднозначних подій  в Афганістані, переглянули документальні відеофрагменти про афганську війну, вшанували пам'ять тих, хто поліг в афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання. Захід супроводжували вірші про афганську війну, які декламували учні.