Розпорядження сільського голови про скликання 16 (позачергової) сесії Баламутівської сільської ради УІІ скликання

Дата: 28.02.2019 12:30

Хмельницька область

Ярмолинецький район

Баламутівська сільська рада

від  „ 28 ”  лютого   2019   року     №  10 - н

Про скликання  16 (позачергової) сесії

Баламутівської сільської ради

УІІ скликання

Керуючись  п. 8, 20  частини 4  статті 42  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати  16 (позачергову)  сесію  сільської ради  5.03.2019 року  року о  14.30  годині в приміщенні сільської ради .

На порядок денний сесії внести питання :

1.  Про уточнення показників місцевого бюджету Баламутівської сільської ради на 2019 рік.

2. Про затвердження розпорядження сільського голови від  22.01.2019 р. № 3-н «Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік»

3. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) територіальній громаді с. Баламутівка.

4. Земельні питання.

5. Різне.

2.  Секретарю сільської ради Горбатюк О.І повідомити депутатів про скликання  16 (позачергової)  сесії сільської ради.

Сільський голова                                                    В. Гопчак