Відбірковий тур у смт. Ярмолинці фестивалю естрадної пісні " Грай, музико моя"

Дата: 30.05.2019 10:41

Стартував відкритий обласний фестиваль-конкурс

естрадної пісні імені Миколи Мозгового

Другий рік поспіль управлінням культури, національностей, релігій та туризму обласної державної адміністрації та Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва проводиться відкритий обласний фестиваль-конкурс естрадної пісні імені Миколи Мозгового. Даний мистецький проект є даниною пам’яті та визнанням цінності творчого доробку композитора, поета, музиканта і співака, народного артиста України Миколи Мозгового, який народився у с.Сарнів Волочиського району. Мета фестивалю-конкурсу – поціновування пісенної спадщини Маестро, популяризація його творчості, підвищення виконавської майстерності виконавців.

Розпочався фестиваль-конкурс відбірковим туром у Волочиському районі,  в якому взяли участь 14 учасників. Станом на 22 квітня 2019 року відбіркові тури вже пройшли у Полонському районі (12 учасників), містах Шепетівці (12 учасників) та Нетішині (18 учасників).

Журі конкурсу визначило переможців та відзначило високий рівень виконавської майстерності молодих виконавців естрадної пісні та їх сценічну майстерність, актуальність репертуару, а також належну організацію працівниками клубних закладів прослуховувань на місцях.

28 травня в Ярмолинецькій музичній школі відбувся відбірковий тур, в якому взяли участь одинадцять вокалістів Ярмолинецького району.  Баламутівську ОТГ представляли: Сінькровська Яна (с. Виноградівка), Жегоцька Ульяна (с. Монастирок), Отставнова Дана (с. Михалківці).

Жегоцька Ульяна стала однією з переможців відбіркового туру відкритого обласного фестивалю-конкурсу естрадної пісні імені Миколи Мозгового та стала учасником  фіналу, який відбудеться у рамках святкування Дня незалежності у м.Хмельницькому.

Окрема подяка  завідувачам сільських клубів с. Михалківці та Виноградівка Крищук М.С. та Капріян О.В. за підготовку учасників до конкурсу.