Відлунав останній дзвінок у школах Баламутівської ОТГ

Дата: 31.05.2019 11:11

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????°???????? ???·?????????? 2019

Сьогоднішній ранок  не надто тішить хорошою погодою. Та хмари на небі й дрібний дощик подекуди поки ніяк не впливає на те, що біля шкіл с. Баламутівка та с. Монастирок  ходять  гарно одягнені й усміхнені діти та батьки із квітами. Все це - свято останнього дзвоника.  В адресу випускників,  школярів та усіх присутніх звучали вітальні слова  від директорів шкіл, Гопчак А.Б. та Мельник Г.І. , сільського голови Гопчака В.П., класних керівників, вчителів.
   Сьогодні особливий день для тих школярів, які закінчують школу. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. Бажаємо вам амбітних планів і величних звершень. Бажаємо вам невгамовності і пошуку, ініціативи. Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Не виключено, що ваша місія — змінити весь світ. Здоров’я вам і добра, удачі і натхнення, Божого благословення.