День Незалежності у Хмельницькому!!!!!

Дата: 30.08.2019 14:44

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???µ???? ???µ?·?°?»?µ?¶?????????? ?????µ?»???????????????? 2019

24 серня делегація Баламутівської  ОТГ прийняла участь в святкувані Дня Незалежності  у місті Хмельницький.Урочистості розпочалися  Ходою  Гідності від пам’ятника Шевченку. Учасники пройшли центральними вулицями міста – Проскурівською та Соборною до майдану Незалежності. Далі розпочались урочистості на майдані Незалежності. В рамках святкування було  встановлено рекорд України з формування найбільшої геральдичної мапи Хмельницької області «Єднання з українською світовою діаспорою» з медових пряників із зображенням гербів районів чи міст Хмельниччини. Також всі бажаючі мали можливість ознайомитися з творчістю народних майстрів нашого краю, взяти участь у майстер-класах, послухати виступи оркестрів міст та області. Діяла виставка-продаж, де можна буде поласувати різноманітними смаколиками та придбати продукцію місцевих товаровиробників.