Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів на 2021 рік

Дата: 27.04.2020 16:46

про оприлюднення проєктів регуляторних актів

Відповідно до статті 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проєктів регуляторних актів рішень Баламутівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2021 рік», «Про затвердження ставки туристичного збору на 2021 рік», «Про встановлення ставок єдиного податку на 2021 рік», «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік», «Про встановлення ставки збору за місце для паркування транспортних засобів на 2021 рік», «Про встановлення ставки транспортного податку на 2021 рік» та аналізів їх регуляторного впливу.

Розробник проекту:

виконавчий комітет Баламутівської сільської ради

Мета прийняття проекту:

виконання вимог Податкового кодексу України, визначення чіткого та вичерпного переліку податків і зборів, що мають справлятись на території об’єднаної територіальної громади, груп платників та категорій населення, яким надається пільга в оподаткуванні.

Проекти регуляторних актів та аналізи їх регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Баламутівської сільської ради.

Пропозиції та зауваження до проектів рішень  будуть прийматися в письмовій формі від громадян, юридичних осіб, їх об’єднань на протязі одного місяця від дня оприлюднення за адресою: 32122, Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н, с. Баламутівка, вул. Хмельницька, 40, e-mail: balamutivka.sr@gmail.com

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)