Прокуратура повідомляє

Дата: 09.07.2020 11:07

ПРОКУРАТУРА ПОВІДОМЛЯЄ

За чергову крадіжку- реальне позбавлення волі

Прокурорами  Городоцької місцевої прокуратури з місцем дислокації        смт Ярмолинці повністю доведено вину 19 річного  жителя с. Солобківці  Ярмолинецького району у вчинені крадіжки

Досудовим орудуванням встановлено, що в кінці серпня 2019 року,                19 річний житель с. Солобківці Ярмолинецького району, будучи неодноразово судимим, маючи незняту та непогашену судимість, в нічну пору доби,  в                   с. Стріхівці Ярмолинецького району у місцевого жителя  шляхом вільного доступу,  з подвір’я  таємно   викрав плетений гамак, вартістю 1,3 тис. грн., спричинивши потерпілому шкоди на вказану суму.

Вироком Ярмолинецького районного суду від 02.07.2020 вказану особу визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно) та призначено показання за санкцією вказаної статті   з урахуванням попередніх вироків, у виді позбавлення волі строком на   2 роки 3 місяці .

Прокурор Городоцької

місцевої прокуратури                                                                                   І.Ананьєва