Хмельницький центр зайнятості інформує

Державна служба зайнятості

(Центральний апарат)

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

пров. Шевченка, 10,  м. Хмельницький, 29000, тел.(0382)76-22-56, 76-46-42, факс 65- 74-15

Е-mаіl: khm-ocz@kmocz.gov.ua Web: http://khm.dcz.gov.ua   Код  ЄДРПОУ 03491381

10 липня 2020 року                                                                                Пресреліз

Працевлаштування учасників АТО

121 учасник АТО знайшов роботу завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості

Служба зайнятості займає активну позицію щодо повернення до продуктивної зайнятості на ринок праці бійців АТО/ООС. Фахівці центрів зайнятості та філій надають широкий спектр соціальних послуг. Зокрема:

1. консультують та сприяють у пошуку роботи;
  2. направляють на громадські або інші роботи тимчасового характеру;
  3. організовують професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації;
  4. допомагають відкрити власну справу – організувати підприємницьку діяльність;
  5. надають профорієнтаційні послуги тощо.

За статистичними даними Хмельницької обласної служби зайнятості на обліку з початку року перебували 837 безробітних із числа учасників  АТО/ООС, забезпечено роботою - 121 особа. Найбільше колишніх військовослужбовців працевлаштовано у переробній промисловості – 25,5%, у сільському, лісовому та рибному господарствах – 21,8%,  оптовій та роздрібній торгівлі, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів – 16,4%, у державному управлінні й обороні – 14,5%.

Крім цього, протягом року професійне навчання проходили 17 учасників АТО за професіями: охоронник, електрогазозварник, водій автотранспортних засобів тощо. У тимчасових і громадських роботах брали участь 10 безробітних - демобілізованих військовослужбовців.

Станом на 1 липня 2020 року кількість зареєстрованих безробітних становила 18,6 тис.осіб, в тому числі 457 військовослужбовців - учасників АТО/ООС.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості