Проекти рішень 34(позачергової) сесії сільської ради VII скликання

Дата: 16.10.2020 12:35

1. Про затвердження квартального звіту про виконання місцевого бюджету Баламутівської сільської ради за 9 місяців  2020 року.

2. Про уточнення показників місцевого бюджету Баламутівської сільської ради на  2020 рік .

3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності Баламутівської сільської ради для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та  споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), код згідно КВЦПЗ-11.04. с.Баламутівка Ярмолинецького району Хмельницької області.

4. Розгляд земельних питань.