Оприлюднення проектів регуляторних актів

ОПРИЛЮДНЕННЯ
проектів регуляторних актів

Проект рішення "Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік "

скачати

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення "Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік "

Про встановлення ставки транспортного податку на 2020 рік

Проект рішення "Про встановлення ставки транспортного податку на 2020 рік"

скачати

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення "Про встановлення ставки транспортного податку на 2020 рік"

скачати

Проект рішення "Про встановлення ставки збору за місце для паркування транспортного засобу на 2020 рік"

скачати

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення "Про встановлення ставки збору за місце для паркування транспортного засобу на 2020 рік"

Про встановлення єдиного податку на 2020 рік

Проект рішення "Про встановлення єдиного податку на 2020 рік"

скачати

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення "Про встановлення єдиного податку на 2020 рік"

Про встановлення ставки туристичного засобу на 2020 рік

Про встановлення ставок земельного податку на 2020 рік

Проект рішення "Про встановлення ставок земельного податку на 2020 рік"

скачати

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення "Про встановлення ставок земельного податку на 2020 рік"

скачати

Пропозиції та зауваження до проектів рішень  будуть прийматися в письмовій формі від громадян, юридичних осіб, їх об’єднань на протязі одного місяця від дня оприлюднення за адресою: 32122, Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н, с. Баламутівка, вул. Хмельницька, 40, e-mail: balamutivka.sr@gmail.com