Регуляторні акти

Проєкт рішення "Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік "

скачати

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення "Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік "

Про встановлення ставки транспортного податку на 2021 рік

Проєкт рішення "Про встановлення ставки транспортного податку на 2021 рік"

скачати

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення "Про встановлення ставки транспортного податку на 2021 рік"

скачати

Проєкт рішення "Про встановлення ставки збору за місце для паркування транспортного засобу на 2021 рік"

скачати

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення "Про встановлення ставки збору за місце для паркування транспортного засобу на 2021 рік"

Про встановлення ставок єдиного податку на 2021 рік

Проєкт рішення "Про встановлення ставок єдиного податку на 2021 рік"

скачати

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення "Про встановлення ставок єдиного податку на 2021 рік"

Про встановлення ставки туристичного засобу на 2021 рік

Проєкт рішення "Про встановлення ставки туристичного засобу на 2021 рік"

скачати

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення "Про встановлення ставки туристичного засобу на 2021 рік"

Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2021 рік

Проєкт рішення "Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2021 рік"

скачати

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення "Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2021 рік"

скачати

Пропозиції та зауваження до проектів рішень  будуть прийматися в письмовій формі від громадян, юридичних осіб, їх об’єднань на протязі одного місяця від дня оприлюднення за адресою: 32122, Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н, с. Баламутівка, вул. Хмельницька, 40, e-mail: balamutivka.sr@gmail.com